بهینه سازی موتور جستجو – مغالطه های برتر و باورهای غلط در مورد شرکت های SEO

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو همه چیز در مورد دوستانه ساختن سایت شما برای موتور جستجو است! وقتی سایت شما موتور جستجوگر باشد ، این موارد در “نتایج جستجو” در نتایج جستجو نشان داده می شوند. و طبیعتاً چه چیزی دوست دارد! زیرا اگر به عنوان مثال در نتایج جستجوی اینترنت ظاهر شوید ، وب سایت شخصی شما هر بار که شخصی اصطلاح مربوط به سایت شما را جستجو می کند نمایش داده می شود و همچنین شروع به جذب ترافیک گسترده ای از Bing یا google می کند!

درک عالی متأسفانه افراد در برقراری ارتباط و عملکرد مشتری مهارت ندارند. سئو  شرکتی را پیدا کنید که بتواند شما را در جریان کارهای خود قرار دهد و همچنین در وضعیت بهتری برخوردار باشد. کاملاً دشوار به درک آنچه اتفاق می افتد و دقیقاً برنامه ای برای بهبود رتبه بندی سایت های اینترنتی کمک می کند. چندین بار تلاش برای مکاتبه با سازمان تجارت همچنین به دنبال مشاغلی بگردید که از پاسخگویی به س questionsالات شما خوشحال شوند ، زیرا بهتر است دقیقاً بدانید که در مورد کسب و کار شما چگونه اتفاق می افتد ، حتی وقتی که در سئو مهارت چندانی ندارید

برای هر کلمه کلیدی یا عبارتی در موتورهای اصلی جستجو ، میلیون ها وب سایت برای افزودن 10 منطقه صفحه اول وجود دارد. آیا واقعاً هر یک از دوره های تبلیغات خود را با این نوع شانس برای سئو اختصاص می دهید؟

در مثال ما در بالا ، این تجارت در صنعت سبک زندگی فعال اقدام به فروش محصولات کرده است. در تمام موضوعات مرتبط رتبه بندی برتر به دست آمد. فروش هوس انگیز بود. در یک جلسه جدی و جدی ، این اطلاعات به بیرون درز کرده بود که 8 نفر از 10 خریدار شما از محصول درخواست بسته بندی هدیه کرده اند! ARRRRRGGGG! کمپین جستجوگرها با توجه به افرادی که به سبک زندگی فعال علاقه مند هستند طراحی شده است ، نه افرادی که در فکر خرید هدیه برای چنین افرادی هستند. فروش ما وحشتناک بود با دیدن لیست هایی که پیش از مخاطبان اشتباه ظاهر می شدند!

برچسب های متا). تنها متا برچسب واقعاً مهم توصیف تشخیص است. اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است بشنوید که افراد در مورد کلمات کلیدی متا و مانند آن صحبت می کنند ، با ادب سر تکان می دهیم زیرا آنها ممکن است اکنون اجازه شروع تنظیم آنها را داشته باشند. کلمات کلیدی متا از اهمیت قلبی برخوردار نیستند.

بهینه سازی موتور جستجو نوعی بازاریابی pull است که با استفاده از کلمات کلیدی نتایج موتور جستجوی شما را افزایش می دهد. بازاریابی کششی چیست؟ دقیقاً همان چیزی که ممکن است شما آن را بازاریابی انفعالی یا ویروسی بنامید ، جایی که به جای اینکه با تهاجم سعی در یافتن مشتری خود داشته باشید ، در جایی که ممکن است خود را در جایی قرار دهید. یکی از محتمل ترین مکانهایی که طراحی پیدا شده اولین مکانی است که آنها در آن جستجو می کنند: موتورهای جستجو. می دانید: گوگل ، یاهو ، Dogpile. آن افراد! به طور خاص چگونه برای قرار دادن جوکی می کنید؟ برای چند نکته مفید به مطالعه ادامه دهید.

متا تگ ها مشخصات سند را برای جستجو برای درج سایت اینترنتی شما در فهرست های آنها ارائه می دهند. اگرچه گوگل داده های متا را نادیده می گیرد به استثنای توصیف متا تگ اما سایر موتورهای جستجو از آنها استفاده می کنند.

این همه چیز در مورد محبوب کردن سایت شما در موتورها است. اگر سایت اینترنتی شما در موتورهای جستجو به بهترین وجه لیست نشده باشد ، به هیچ وجه نمی توانید وب سیاره موفقی باشید. لیست بهینه سازی جستجوی گوگل جامع است ، اما هر آنچه در اینجا ذکر شده است مطمئناً به سودآوری در رابطه با تجارت شما کمک خواهد کرد.